Başak Lojistik, sektöründe uzman,eğitimli kadrosu ile daima en iyi hizmeti vermek amacındadır.

2000 Yılında Sektöre giren Başak Lojistik Grup,standart bir Antrepo-Lojistik Depolama ve Mikro Dağıtım hizmetinin çok ötesinde hizmetler verir. Lojistik, malların en verimli şekilde depolanma ve akışını sağlayan, planlayan, uygulayan ve kontrol eden tedarik zincirinin bir bölümünü oluşturur. Bu süreç hem malların hem de bu mallara ilişkin bilginin üretim noktasından son tüketim noktasına kadar olan her adımı kapsar. Hammadde’den üretimi bitmiş ve tüketime sunulmuş malzemeye kadar Başak, tüm hizmet ve bilgi akışını sağlayacak şekilde yapılanmıştır. Bu sürecin yönetimini en verimli şekilde yaparak müşterilerine rekabetle karşılaştırıldığında yarattığı katma değerle üstünlük sağlar

Kalite Politikamız

Geçmişten gelen uzmanlığımızla, deneyimli ve eğitimli personelimizle birlikte bütün faaliyetlerimizde; İnsan sağlığını, çevreye ve doğaya saygıyı, kaliteyi, yüksek teknolojiyi ön planda tutarak; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemimizi sürekli geliştirerek ve yasal mevzuatlara uyarak; yenilenebilir enerji sektöründe örnek ve öncü bir firma olmayı amaç edindik. Müşterilerimizin şimdiki ve gelecekteki beklentilerini karşılayıp, müşteri memnuniyetini sürekli arttırarak; Müşteri ihtiyaçlarını, taleplerini ve beklentilerini belirlemek, yerine getirmek ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak Müşteri mülkiyetine ve özeline saygılı olmayı ilke edinerek, sürekli gelişime açık bir anlayışla sektöründe “öncü ve örnek” olmayı amaç edinmiştir.

Ulusal, Uluslararası Standartlara ve yasal şartlara uygun yüksek kaliteli mal ve hizmetler üretmek, Firma imajını devamlı yükseltmek, Kalite ve verimliliği artırarak şirketimizin karlılığını sağlamak, Çalışanların mutluluğunu sağlamak, Sektörümüzle ilgili teknolojik yenilikleri dünya ile eş zamanlı olarak takip etmek ve müşterilerimize sunmak, Tüm personele kalite bilincini yaymak, eğitimlerle bilgi ve becerilerini artırmak, takım çalışması prensibini benimsetmek ve böylece sürekli gelişme faaliyetlerine katkıda bulunmalarını sağlamak, Müşterilerimizin şimdiki ve gelecekteki beklentilerini karşılayıp, Müşteri memnuniyetini sürekli arttırarak devam etmesini sağlayan bir firma olmaktır.

DAHA FAZLA BİLGİ?

Size özel lojistik çözümlerimiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.